• BIST 110.118
  • Altın 155,830
  • Dolar 3,8538
  • Euro 4,5433
  • Trabzon : 23 °C

SİTEMİZDE YENİLİK

29.01.2009 00:54
Derviş ALTUNTAŞ

Derviş ALTUNTAŞ

Kısa bir süre sonra 2 yılını dolduracak olan akcaabathaber.com internet sitesi sizlerin desteği ile her geçen gün büyümekte ve size karşı olan sorumluklarımızda o derece artmaktadır. Bu nedenle ulusal internet sitelerinde ver olan yenilikleri aynen takip ederek sizlerin hizmetine sunmaya çalışıyoruz.

Sizlere sunduğumuz haberlerde hiçbir kurum, kişi, ya da görüş ayrımı yapmaksızın Akçaabat ile ilgili ne var ise haberdar etmeye gayret gösteriyoruz.  Her gün sitemizde Akçaabat’ı ve Akçaabatlıyı ilgilendiren bir haber mutlaka eklemeye çalışıyoruz.

Bazen az haber eklediğimizden şikâyet edenler olsa da, genel haberlere (Türkiye Gündemi veya diğer ilçeler)  vermediğimiz ve sadece Akçaabat’a hitap etiğimiz için çok sayıda teşekkür maili aldığımızı belirtmek isterim. Bizi diğer haber sitelerinden ayıran en önemli özelliğimiz de bu zaten. Biz farkımızı burada ortaya koymak istiyoruz. Türkiye veya Trabzon genelini ilgilendiren haberleri yapan çok sayıda site var olduğunu biliyorsunuz.

 

Hepinizin bildiği 29 Mart 2009’da Mahalli İdareler Genel Seçimi yapılacak. Bu nedenle seçim haberlerine olan ilgi bir hayli fazla olduğunu görmekteyiz. Bu ilgi aşırı yorumları da beraberinde getirmektedir. Bazen “neden yorumlarımız onaylanmıyor” diyerek sitem eden ziyaretçilerimiz de olmuştur. Sitemiz aracılığıyla her ziyaretçi kendi görüne yakın adayı destekleyen açıklamaları sitemize yorum yazarak göstermesi doğal olarak normal olarak gözükse de; bazı yorumların uyarıları göz önüne almadan yazıldığı veya aynı kişi tarafından farklı kişiler adına yorum yazılması kabul edilebilir bir davranış değildir. Bunun önüne geçmek için bundan sonra siteye üye olmayan yorum yazamayacaktır.  Hem gelen yorumların kime ait olduğu( rumuz kullanılabilecek), hem de daha seviyeli bir yorum ortamı oluşacağını ümit ediyoruz.

Ayrıca siteye üye olan kişiler yorumun yanında Firma bilgileri, Seri ilan ve birçok ek hizmetten de yararlanabileceklerdir. 

 

 

 

NOT: Eğer daha önce olmuşsanız tekrar üye olmayınız... Ortak bilgisayarlarda siteden çıkışlarda "oturumu kapat" linkine tıklayınız. Aksi halde başkaları sizin adınıza yorumlar yazabilir. Bunda sorumluluğu size ait olduğunu unutmayınız. Şifrenizi unutmuşsanız yeni şifre talep edebilirsiniz

Yorumlar
MİNE ÖZTÜRK
20 Mayıs 2009 Çarşamba 12:06
TEŞEKKÜRLER
BENDE AKÇAABATIMIZLA İLGİLİ HABERLERİ BURDAN VAKTİM OLDUKÇA TAKİP ETMEYE ÇALIŞIYORUM.İYİ ÇALIŞMALAR
tatalar
08 Nisan 2009 Çarşamba 21:12
akaçaabatın sesi
iki yılda akçabatın sesi olmayı başaran "akacaabathaber.com" sitesi hem ülke içinde,hemde ülke dışında yaşayan akçaabatlıların her gün defalarca ziyaret etttiğ bir site olmuştur.emeği geçen derviş altuntaşı tebrik ediyor, nice yıllara diyoruz...
meansi
09 Mart 2009 Pazartesi 20:24
Metin Kalkışım
Güzel akçaabatımızın bu sitesini hazırladığı için, öncelikle kendisine teşekkürü bir borç bilirim. ayrıca yapmış olduğu haberler de çok yerinde ve zamanında. şu ana kadar takibini sürdürdüğüm bu sitenin yansız haberler yapması da ayrı bir güzellik. şimdiden sonra da böyle devam etmesini temenni eder. başarılarının devamını dilerim... saygılarımla
hasan61
02 Mart 2009 Pazartesi 10:56
başarı
akçaabatımıza böyle güzel bir haber sitesi kazandıran Derviş ALTUNTAŞ'ı tebrik eder nice yıllar güzel haberler yapmasını temenni ederim.
necmi usta
13 Şubat 2009 Cuma 22:07
deşekürler
sayın derviş beye yaptığı bu çalışmadan dolayı gendisine ve bu siteye emeğı geçen herkese deşekkür ederim hayırlı çalışmalar sağlık ve selametler dilerim
Yazarın Diğer Yazıları
Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Akçaabat Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Tel : 0462 666 0 444 0545 663 0 444 | Faks : 0462 666 0 444 | Haber Yazılımı: CM Bilişim
");