Kalkışım “Hep Beraber El Ele, Gidelim Güzel Günlere”

Kalkışım “Hep Beraber El Ele, Gidelim Güzel Günlere”

Kalkışım “Hep Beraber El Ele, Gidelim Güzel Günlere”


Sebat Gençlikspor Başkanı Cemil Kalkışım, 1923’te kurulmuş Cumhuriyetle yaşıt Sebat Gençlik Kulübü’nün yönetim kurulu başkanlığını yapmaktan büyük gurur duyduğunu dile getirerek “Hep Beraber El Ele, Gidelim Güzel Günlere” dedi.
Başkan Kalkışım yaptığı açıklamada “1923’te kurulmuş Cumhuriyetle yaşıt Sebat Gençlik Kulübü’nün yönetim kurulu başkanlığını yapmaktan büyük gurur duyuyorum. Üç yıldır bu kulübün başkanlığını yürütüyorum. Bu dönem içerisinde güzel günler geçirdik. Bu güzelliklere katkıda bulunan herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.


Büyük Bir Destek Gördüm, Herkese Çok Teşekkür Ederim
Başkanlığı döneminde büyük bir destek gördüğünü ifade eden Cemil Kalkışım “ Özellikle tesisleşme yolunda Sayın Vakıfbank genel müdürümüz Abdi Serdar Üstünsalih beye, sayın Erdemoğlu Hold. Yönetim Kurulu Başkanı sayın İbrahim Erdemoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Kulüp binamız ve iki tane saha inşallah bu sezon başında hizmete geçecek.  Tabii ki üç sezondur dışarıda kaldık. Bize büyük kulübümüzü büyük camiamızı açtıkları için Trabzonspor başkanımız Sayın Ertuğrul Doğan beye ve yönetimine çok teşekkür ediyorum, saygıyla sevgiyle selamlıyorum. Bize maddi manevi destek veren bütün insanlara çok teşekkür ediyorum.  Tabi ki bu güzelliğe katkı yapan hoca ve teknik ekibimize sporcularımıza özellikle taraftarlarımıza ve spor camiasına çok teşekkür ediyorum. Çok büyük sempati duyduk çok güzel sahiplenildik” şeklinde açıklama yaptı.


“Final için Özür Diliyorum”


Büyük hedefler için çıktıkları bu yolda yarı finalde elenmelerinin üzüntüsünü yaşadıklarını da belirten Başkan Kalkışım “Yarı final maçımız da herkesi üzdüğümüzü düşünüyorum. Özür dileriz, yarı finalde elendik şampiyon olmalıydık. Siz de kabul buyurursunuz ki çok zor şartlarda buralara geldik. O gün kötü oynadık kazanamadık. Asıl olan bu kulüpte başkanlıktan ziyade Akçaabat, Trabzon ve Türk futboluna, sporuna hizmetkarlık yapmak istedim. Onu da yaptığımızı düşünüyorum. Tabi ki büyük bir aileyiz büyük bir camiayız.  101. yılımızı yaşıyoruz inanır mısınız çok mutluyum. Elendikten sonraki üzülmem ayrı. Bir olayda kongrede söz verdiğimiz gibi borçsuz haddini bilen, ayağını yorganına göre uzatan bir sistemle geldik. Hepsinde başarılı olduk iyi ki böyle bir camiamız var. Bundan sonra bu camianın daha çok sahiplenilmesine ihtiyaç var.  Çünkü şartlar gittikçe ağırlaşıyor” dedi.
 
Sebat’ın gelecek 30 Yılı Sağlam


İnşası devam eden tesisler ile Sebat Gençlikspor’un gelecek 30 yılının karşılanacağına vurgu yapan Cemil Kalkışım “ Akçaabat’ın 30 yılını tesis olarak karşılayacak inşaatlar sürüyor. Biz bunun için de çaba harcadık ve harcıyoruz. Tabii ki bir stada ihtiyacımız var onun mücadelesini her zaman vermemiz gerekiyor. Sadece Sebat Gençlik yönetimi değil, siyasetçilerimiz yerel yönetimlerimiz spor camiası iş insanları inşallah daha güzel günler görürüz. O  stada sporseverleri nasıl getiririz, daha güzel eğlenceli hale getirmemiz lazım. İnsanları nasıl mutlu ederiz, çocuklarımıza nasıl spor yaptırırız,  tesisleşmeyi nasıl yaparız benim için önemli bunlardı. Bundan sonrası için herkes taşın altına elini koyması lazım yoksa bu camianın ayakta kalmaz en büyük başarı istikrarlı yürümesidir borçsuz sıkıntısız yaşamasıdır” şeklinde konuştu.


Başkanlıkta Gözümüz Yok
Kalkışım açıklamalarını şöyle tamamladı “Herkesten ricam bu kulübü  sahiplenelim. Biraz rahatsızlığımdan dolayı sizlerle biraz geç iletişime geçiyorum. Tabi sosyal medyada aslında paylaşmadım,  biraz rahatsızlık yaşadım, anjiyo olup stent takıldım. Ardından ağır bir grip yaşadım, bir de üstüne yarı finalde elendik. Ondan dolayıdır hakkınızı helal edin. Benim başkanlıkta, koltukta gözüm yok.  Bazen  slogan olarak kullanıyorum hep beraber el ele gideriz güzel günlere hepinizi saygıyla sevgiyle selamlıyorum.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum
Spor