Bayanlar Müjde

Bayanlar Müjde

İşte 1 saatte on yaş gençleşmenizi sağlayacak formül...

Bayanlar Müjde!
Konik iplikler yüz gençleştirmede yeni bir dönemi başlatıyor. Konik iplikler, bütün dünyada neştersiz yüz gençleştirmede bir devrim olarak kabul ediliyor. Sonuç zahmetsiz, güvenilir ve hızlı bir etki.

Yaşlanmayla cilt gevşemeye ve yerçekiminin etkisiyle de aşağıya doğru sarkmaya başlar. Bu döngüyü geri çevirmek için en etkili yöntemlerden biri de sarkan bölümleri geriye doğru çekmek ve asmaktır.İpliklerle yüz gençleştirme yeni bir yöntem değil. Ancak yıllar içinde kullanılan iplikler evrim geçirdi ve bugün konik ipliklerle mükemmele yakın bir sonuca ulaşıldı.

Geçen senelerde kullanılan normal iplikler zaman içinde hem aşağıdan hem de yukarıdan kurtularak yaklaşık üç ay sonra etkisini tamamen yitiriyordu. Zira, kasların hareketleri, cildin ağırlığı ve yerçekimi dikişlerin atmasına neden oluyordu.Dikişlerin çabuk kurtulmasını önlemek için daha sonra balık kılçığı şeklindeki iplikler geliştirildi. Ancak balık kılçığına benzeyen iplerde dokuları sıyırma şansı olduğundan istenen sonuç çok da başarılı olmayabiliyor. Konik ipliklerde bu olumsuzluklar tamamen ortadan kalktı.İplikler elastik olduğu ve dokuyla hareket ettiği için, şişlik, morluk olmuyor. Kesi ve dikiş yok, çok daha uzun etkili ve işlem sadece 45 dakika sürüyor. Yani hasta bir gün sonra sosyal yaşamına ve işine geri dönebiliyor. FDA onaylı ilk ve tek iplik olan konik iplikler, tamamen güvenilir ve alerji yapmayan materyallerdir.

Yüzde; kaşlarda, yanaklarda, çene kenarında, boyunda çok başarılı sonuçlar alınıyor. Ancak ileri yaşlardaki ciddi sarkmalar için geçerli bir yöntem değil. Burada tek ve en etkili seçenek hala cerrahi yöntemler.

Konik ipliklerde; ip boyunca sağlı sollu koni biçiminde minik çıkıntlar bulunuyor. İnce bir kanül yardımıyla bu ip, cilt altına yerleştirildiği zaman konik çıkıntılar bir şemsiye gibi kapanarak kolayca yerleşiyor.Saçlı deriden çıkarılan uç yukarı doğru çekildiği zaman ise bu minik şemsiyeler geriye doğru açılarak dokuları sımsıkı yakalıyor. Cilt altı dokular zarar görmeden, yüze istenen form verilebiliyor.Kaşlar kaldırılıyor, çene yanlarındaki ve boyundaki gevşeklik gideriliyor, istenirse çene ucu öne alınabiliyor, boyundaki bantlar yok ediliyor. Yani yüz sıkı bir topuz yapılmış hale getiriliyor.

Zaman içinde yerçekimi ile cilt yeniden düşmeye başlıyor. Ancak bu süreç konik ipliklerde eskiye nazaran çok daha geç oluyor. Bu yöntemle kişinin yaşı yaklaşık 10-15 yaş geriye çekilebiliyor.Erken yaşlarda cildinde sarkmaları olanlar ya da yorgun bir ifade taşıyanlar için ideal olan bu yöntemin en büyük avantajı iz bırakmaması, üstelik morluk ve şişlik olmaması da tercih sebepleri arasında önemli bir yer tutuyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.