Günnar "Çalışmaya Devam"

Günnar "Çalışmaya Devam"

Günnar "Çalışmaya Devam"

Trabzon Milletvekili Dr. Adnan Günnar Ramazan Bayramının üçüncü gününde Akçaabat’ta hemşehrileri ile bayramlaşmaya devam ederek bazı etkinliklere de katılım sağladı. 

Milletvekili Günnar Akçaabat Akpınar Mahalle Derneği’nin düzenlemiş olduğu geleneksel yayla göçü etkinliklerine katıldı. Akpınar Simba yaylasında gerçekleştirilmiş olan bu önemli etkinlikte hem bayram sevinçlerine hemde yaşatılmak istenen kültürümüze ortak oldu. Ardından  Kayabaşı yaylasındaki Işık’lar mahalle sakinleri ile bayramlaştı.

 

Günnar; Mübarek bayram gününde gerçekleştirilmiş olan bu güzel tarihi anı siz Akpınarlı hemşehrilerimizle paylaşmış olmaktan son derece mutluluk duydum. Atalarımızdan bizlere yadigar kalan yayla göçü ve şenlikleri önemli bir kültürdür.

Tarihini bilen örf, adet ve ananelerini yaşayan ve yaşatan topluluklar Dünya medeniyetlerini oluşturmuşlardır. Bizler bu birlikteliğimizi yaşattığımız müddetçe evvel Allah bizi kimse yıkamaz. Bu birliktelik sayesinde 16 yıldır ülkemizdeki gelişmeleri görüyor beraberce gurur duyuyoruz. Ekonomik alanda, tarımda, sanayide, siyasette, sağlıkta ve daha birçok konuda gelişmiş olan Ülkemiz 2023 hedeflerinde Dünyanın 10 büyük ekonomisi arasındaki yerini alacaktır. 95 yıllık Cumhuriyet tarihimizde siyasi olarak çok sıkıntılı dönemler yaşadık. AK Parti iktidarlarının çalışmaları sayesinde önemli mesafeler aldık. Geleceği planlayan, hedef koyan güçlü Türkiye’ye dönüştük. Şimdi burada Simba yaylasında yakın zamanda yapımına başlayacağımız gölet ile Ülke ve Trabzon turizmine önemli bir ivme kazandıracağız. Akpınarlılar  ve şehrimiz bunu fazlasıyla hak ediyor. Hayırlı olsun. Bize bu güzellikleri yaşatan Rabbimize hamd olsun. Günnar “Daha güzel günleri yaşamak için siz hemşehrilerimiz ile beraberce yapacak daha çok işimiz var. Biz işimizi yapacağız Milletimizin ve Ülkemizin yararına ödün vermeden çok çalışacağız. Yarınlar bizim için çocuklarımız için dahada güzel olacak”dedi.

adnan-gunnar-akcaabat-002.jpg

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Siyaset