Akbulut'a Meşaleli Karşılama

Akbulut'a Meşaleli Karşılama

Akbulut'a Meşaleli Karşılama

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Akbulut, kutlama havasında karşılanıyor

Akbulut yoğun ilgi görüyor

İYİ Parti Akçaabat Belediye Başkan Adayı Osman Akbulut gittiği her yerde yoğun ilgi görüyor. İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs’le birlikte kendi mahallesi Sertkaya’da ve Doğanköy’de havai fişek ve meşalelerle karşılanan Akbulut vatandaşlarca “başkan” sloganıyla karşılandı. İYİ Parti Trabzon Milletvekili Örs, Osman Akbulut’un Akçaabat için büyük bir şans olduğunu belirterek “Gördüğüm kadarıyla Akçaabat ayağa kalktı. Osman Akbulut geliyor. Birkaç gün içinde Allah’ın izniyle Akçaabat’ımız güzel günlerin başlangıcına mührünü vuracaktır.” dedi.

Kendisine yönelik teveccühe ve yoğun ilgiye teşekkür eden Akbulut “Karşılaştığımız bu ilgiye, desteğe karşı minnetimizi 5 yıl boyunca canla başla hemşehrilerimize hizmetle göstereceğiz. Akçaabatlı hemşehrilerimize söz veriyoruz. Akçaabat’ı onlarla birlikte yöneteceğiz. İlk hedeflerimizden biri istihdam… İlçemizin istihdam sorununa yönelik adımlar atıp Akçaabat’ımızın turizmden aldığı payı arttıracağız. Doğru projelerle kamunun imkânlarını hesaplı kullanacağız. İsraftan kaçınacağız.” diye konuştu. Akbulut şunları kaydetti:

OTOPARK SORUNU BİR DAHA YAŞANMAYACAK ŞEKİLDE ÇÖZÜLECEK

Akçaabat’ın en önemli sorunlarının başında gelen trafik ve otopark sorununu 31 Mart’tan sonra kısa sürede çözeceğiz. Kısa sürede, bahsettiğimiz gibi Hamam Çimeni’nin altındaki otoparkı kullanışlı hâle getirip Kadınlar Pazarımızdaki projeyle 3 katlı otopark yapacağız. Yine kullanışsız olan Tekel binasını yıkarak altına otopark, üzerine halkımızın rahatlıkla oturup dinlenebileceği alan yapacağız. Bu 3 otoparkı hızlı bir şekilde hayata geçirerek Akçaabat’ımızın otopark sorununa bir çözüm olacağız. Daha sonra diğer otopark projelerimizle bu sorunu “bir daha yaşanmayacak” şekilde ortadan kaldıracağız. Trafik sorunu da otoparkla birlikte hızlıca çözeceğimiz bir diğer konu.

KOOPERATİFÇİLİĞİN ÖNCÜLÜĞÜNÜ YAPACAĞIZ

Biz belediye olarak en önemli projelerimizden biri olan kooperatifçiliğin öncülüğünü yapacağız. İlçe Ziraat Odasıyla Tarım ve Orman İlçe Müdürlüğü iş birliğiyle esas söz ve hak sahibi olmasını istediğimiz, ekonomisini düşündüğümüz, ürünün değerlerinin üst düzeyde olmasını istediğimiz üreticilerimiz kazanacak. Buna ek olarak sahil yolumuzda diğer illerden gelen insanlarımıza yöremizin bütün ürünlerinin sergileneceği reyonlar hazırlayarak üreticiyi tüketiciyle buluşturacağız. Böylece üreticimiz ürününü hak ettiği fiyattan satabilecek.

BEN BİLİRİM ANLAYIŞINDA OLMAYACAĞIZ

Biz diyeceğiz, ben demeyeceğiz. “Ben bilirim” anlayışında olmayacağız. Bunun için de “Gelin Akçaabat’ımızı birlikte yönetelim” dedik. Bunun sadece bir slogan olmadığını göreve gelirsek göreceğiz.  Hızlı çözüm için planı olmak şart.   İlçemizin ekonomik kalkınmasına engel olmayacağız. İlçemizi çirkin bir yapılaşmaya maruz bırakmayacağız. Özellikle Akçaabat’ımızı trafik keşmekeşine hapsetmeyeceğiz. Otopark sorununu en kısa sürede çözeceğiz.

akbuluta-mesaleli-karsilama1.jpgakbuluta-mesaleli-karsilama2.jpgakbuluta-mesaleli-karsilama3.jpg

 

 

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Siyaset