Şinik OSB'nin İhalesi Yapıldı

Şinik OSB'nin İhalesi Yapıldı

AKÇAABAT OSB’nin altyapı ihalesi Ankara’da yapıldı. İhaleyi Trabzonlu firma Alkan Mühendislik 139 bin TL bedelle kazandı.

 

 

Akçaabat (Şinik) Organize Sanayi Bölgesi, "Etüd-Proje Mühendislik Hizmetleri" ihalesi yapıldı. İhaleyi Trabzonlu firma, Alkan Mühendislik İnşaat Nakliyat Tic.Ltd.Şti. 139 bin TL bedelle kazandı.

Sanayi ve Ticaret Bakanlığı’nda yapılan ihaleye komisyon üyesi olarak Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası (TTSO) Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk ile Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Kudret Aslan da katıldı.

TTSO Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk, Ankara’da yapılan ihale ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, dört firmanın teklif sunduğunu, ancak şartlara uygun üç firmanın değerlendirilmeye alındığını belirtti.

İhaleye, en düşük fiyat teklifi sunan Trabzonlu firma Alkan Mühendislik İnşaat Tic. Ltd.Şti. tarafından 139 bin TL bedel ile kazanıldığını söyledi. İsmail Öztürk, Akçaabat OSB’nin, "Etüd-Proje Mühendislik Hizmetleri" ihalesi’nin Trabzonlu bir firma tarafından kazanılmış olmasının zaman ve hassasiyet açısından önemli olduğunu vurguladı.

Yapılacak olan sözleşmenin ardından, projenin süratle hazırlanacağını ifade eden TTSO Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk, projenin onaylanmasının ardından da, yapım ihalesine geçileceğini bildirdi.Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Öztürk, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odası’nın, Akçaabat OSB’nın tamamlanarak, yatırımcılara biran önce sunulmasına gayret gösterdiğini sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Haberler