2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından Akçaabat'ta da öğrenciler karne sevinci yaşadı. Ara tatil nedeniyle Akçaabat Yıldızlı TOKİ ilk ve Ortaokulu'nda karne töreni düzenlendi.
Karne Heyecanı
![Karne Heyecanı 1](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_1.jpg)
![Karne Heyecanı 2](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_2.jpg)
2016-2017 eğitim-öğretim yılının ilk yarısının tamamlanmasının ardından Akçaabat'ta da öğrenciler karne sevinci yaşadı. Ara tatil nedeniyle Akçaabat Yıldızlı TOKİ ilk ve Ortaokulu'nda karne töreni düzenlendi.
![Karne Heyecanı 3](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_3.jpg)
![Karne Heyecanı 4](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_4.jpg)
![Karne Heyecanı 5](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_5.jpg)
![Karne Heyecanı 6](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_6.jpg)
![Karne Heyecanı 7](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_7.jpg)
![Karne Heyecanı 8](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_8.jpg)
![Karne Heyecanı 9](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_9.jpg)
![Karne Heyecanı 10](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_10.jpg)
![Karne Heyecanı 11](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_11.jpg)
![Karne Heyecanı 12](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_12.jpg)
![Karne Heyecanı 13](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_13.jpg)
![Karne Heyecanı 14](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_14.jpg)
![Karne Heyecanı 15](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_15.jpg)
![Karne Heyecanı 16](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/301_16.jpg)