Akçaabat'ta Bir Kübalı
Akçaabat'ta Bir Kübalı
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 1](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_1.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 2](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_2.jpg)
Trabzon'un Akçaabat ilçesinde faaliyet gösteren Akçaabat Spor Kulübü, Küba'dan getirttiği milli boksör nezaretinde sporcularını müsabakalara hazırlıyor. Kulüp Başkanı Ali Kemal Nadir, kısıtlı imkanlar ile boks sporuna hizmet etmeye çalıştıklarını ifade etti. Başkan Nadir "Akçaabat Spor Kulübü olarak bir çok milli sporcu yetiştirdik. Biz göreve geldiğimizde şunu dedik. Trabzon boksta bir olursa Türkiye'nin Küba'sı olur . Bunu desteklemek amacıyla Küba'dan bos kulübü olarak ilke kez bir antrenör getirdik. yaptığımız bu yatırımın karşılığını madalyalar ile alacağımızı düşünüyorum" dedi.
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 3](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_3.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 4](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_4.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 5](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_5.jpg)
Kübalı Milli Boksör Akçaabat'ta antrenörlük yapıyor.
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 6](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_6.jpg)
Kübalı Milli Boksör Akçaabat'ta antrenörlük yapıyor.
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 7](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_7.jpg)
Kübalı Milli Boksör Akçaabat'ta antrenörlük yapıyor.
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 8](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_8.jpg)
Kübalı Milli Boksör Akçaabat'ta antrenörlük yapıyor.
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 9](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_9.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 10](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_10.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 11](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_11.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 12](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_12.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 13](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_13.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 14](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_14.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 15](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_15.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 16](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_16.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 17](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_17.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 18](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_18.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 19](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_19.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 20](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_20.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 21](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_21.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 22](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_22.jpg)
![Akçaabat'ta Bir Kübalı 23](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/272_23.jpg)