AK Parti Adayı Şefik Türkmen oy kullanmak için Yıldızlı TOKi İlkokulu'na geldi. 1533 Nolu sandıkta oy kullanan Türkmen, seçim görevlilerine de başarılar diledi.
Akçaabat Seçimini Yapıyor
![Akçaabat Seçimini Yapıyor 1](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/118_1.jpg)
![Akçaabat Seçimini Yapıyor 2](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/118_2.jpg)
CHP Adayı Ali Türen Öztürk, oyunu kendi beldesi Akçakale'de kullandı. Ali Türen ve ekibi daha sonra tüm sandıkları gezerek başarılar diledi.
![Akçaabat Seçimini Yapıyor 3](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/118_3.jpg)
MHP Adayı Metin Gedikli oy kullanmak için sabah erken saatlerde Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi'nde idi. Gedikli daha sonra tüm sandıkları gezerek başarılar diledi.
![Akçaabat Seçimini Yapıyor 4](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/118_4.jpg)
SP Adayı Mehmet Kurt oyunu Akçaabat 17 Şubat Anadolu Lisesi'nde kullandı. Kurt okul içindeki tüm sandıkları gezerek görevlilere başarılar diledi.
![Akçaabat Seçimini Yapıyor 5](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/118_5.jpg)
![Akçaabat Seçimini Yapıyor 6](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/118_6.jpg)