23 NİSAN COŞKUSU
![23 NİSAN COŞKUSU 1](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_1.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 93. yıldönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Egemenlik Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Akçaabat’ta kutlandı.
![23 NİSAN COŞKUSU 2](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_2.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 93. yıldönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Egemenlik Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Akçaabat’ta kutlandı.
![23 NİSAN COŞKUSU 3](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_3.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 93. yıldönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Egemenlik Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Akçaabat’ta kutlandı.
![23 NİSAN COŞKUSU 4](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_4.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 93. yıldönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Egemenlik Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Akçaabat’ta kutlandı.
![23 NİSAN COŞKUSU 5](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_5.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 93. yıldönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Egemenlik Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Akçaabat’ta kutlandı.
![23 NİSAN COŞKUSU 6](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_6.jpg)
Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin 93. yıldönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Egemenlik Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Akçaabat’ta kutlandı.
![23 NİSAN COŞKUSU 7](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_7.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 8](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_8.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 9](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_9.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 10](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_10.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 11](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_11.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 12](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_12.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 13](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_13.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 14](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_14.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 15](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_15.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 16](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_16.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 17](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_17.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 18](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_18.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 19](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_19.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 20](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_20.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 21](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_21.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 22](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_22.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 23](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_23.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 24](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_24.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 25](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_25.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 26](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_26.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 27](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_27.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 28](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_28.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 29](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_29.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 30](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_30.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 31](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_31.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 32](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_32.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 33](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_33.jpg)
![23 NİSAN COŞKUSU 34](https://www.akcaabathaber.com/d/gallery/69_34.jpg)