• BIST 104.539
  • Altın 163,884
  • Dolar 3,9376
  • Euro 4,6999
  • Trabzon : 10 °C

Amatör Maç Sonuçları

11.03.2009 08:43
Amatör Maç Sonuçları
Trabzon amatör liglerdeki temsilcilerimizin maç sonuçları.

Dörtyol geç açıldı

 

DÖRTYOL BELDE 2-1 YEŞİLOVA

 

 

 

Trabzon 2. Amatör Küme’de oynanan maçta Dörtyol Belde geriye düşmesine rağmen, son dakikalarda buldukları golle Yeşilovaspor’u 2-1 mağlup etti

 

 

 

HAKEMLER: Deniz Sekban***, Volkan Yılmaz***, Samet Öztürk***

 

DÖRTYOL BELDE: Halil***, Yunus***, Necati***, Müslim***,Yavuz***, Cüneyt***, Şenol***, Ali***, Fatih***, Rasim***, Ergün***

 

YEŞİLOVA: Akif**, Serkan Şenol**, Serkan**, Mustafa**, Hasan**, Cem**, Serkan Akçay**, Remzi**, Faruk**, Cengiz**, Kenan**

 

GOLLER: Dk. 82 Rasim, Dk. 86 Ali (Dörtyol Belde) Dk. 20 Kenan  (Yeşilovaspor)

 

KALKINMA 2-0 DERECİK 

 

HAKEMLER: Muhammet Başkan ***, İlhan İnan ***, Murat Zavrak ***

 

KALKINMASPOR: Arif ***, Serkan ** (Dk.60 Sinan ***) Muzaffer ***, Sefa ***, Hakan ***, Şükrü ***, Ahmet ***, Barış ***, Mehmet ***, Kenan *** (Dk.90 Yücel ?), Aytaç ***

 

DERECİKSPOR: Adem **, Engin **, Yasin **, Refik **, Adem Mumcu **, Mücahit **, Ahmet **, Hüseyin **, Tayfun **, Kürşat **, Ersan **

 

GOLLER: Dk.49 Ahmet, Dk.80 Sinan (Kalkınma)

 

KIRMIZI KART: Dk.90 Sefa (Kalkınma)

 

SÖĞÜTLÜ MAĞLUP

YALISPOR 1-0 SÖĞÜTLÜ BELEDİYE

 

HAKEMLER: Akın Özdemir ***, Ramazan Keleş ***, Zafer Turan ***

 

YALISPOR: Fatih ***, Akyan ** (Dk.46 Ali ***), Kaya ***, Harun ***, Erdinç ***, Abdulyiğit ** (Dk.50 Okan ***), Rıza ***, Zekeriya ***, Emre ***, Hakan ***, Selçuk ** (Dk.83 Fatih Gül *)

 

SÖĞÜTLÜ BELEDİYE: Atay **, Tayfun **, Sinan **, Tekin **, Emre **, Abdullah ** (Dk.82 Emre Şen *), Emre Aktaş **, Ümit ** (Dk.46 Ömer *), Cemil **, Mustafa ** (Dk.84 Soner *), Levent **

 

GOL: Dk.51 Hakan (Yalıspor)

 

 ARAKLISPOR 3-3 TÜTÜNSPOR

 

Trabzon 1.Amatör Küme Mavi Grup’ta oynanan maçta Araklıspor ile Tütünspor 3-3 berabere kaldı

 

 

 

HAKEMLER: Ali Şükrü Beldüz***, Adem Kantekin***, Uğur Baş***

 

ARAKLISPOR: Metin*, Soner*, Yusuf*, Erkan**, Alpaslan**, Cavit**, İrfan***, Fatih**, Mücahit***, Erhan**, Yakup***

 

TÜTÜNSPOR: Ömer*, Erdinç*, Onur*, Mesut*, Resul**, Oktay**, Eser**, Efkan***, Serdar****, Yıldıray**, Ogün**

 

GOLLER: Dk.19 Yakup, Dk.35 Mücahit, Dk.40 İrfan (Araklı), Dk.38-63 Serdar, Dk.75 Eser (Tütünspor)

 

 

 HAFTALIK PROGRAM

                                             09.03.2009 PAZARTESİ

Y.PELİTLİSPOR-HIZIRBEYSPOR

2

0

II.KÜME

BEŞİRLİSPOR-24 ŞUBAT

1

1

"

ÇÖMLEKÇİSPOR-KÖPRÜBAŞI GENÇLİK

14.00

Y.SELİM

"

KARADAĞSPOR-UÇARSUSPOR

1

2

"

10.03.2009 SALI

KALKINMASPOR-DERECİKSPOR

2

0

I.KÜME

YALISPOR-SÖĞÜTLÜ BLD.

1

0

SÜPER

İL ÖZEL İDARE-TEDAŞ

15.30

Y.SELİM

I.KÜME

KAVAKMEYDAN-AKÇAKÖYSPOR

17.30

II.KÜME

ZAFERSPOR-YOLSPOR

19.00

"

U-14

GENÇLERBİRLİĞİ-DSİ KARADENİZ0

18.30

ASKF

"

DÖRTYOL BELDE-YEŞİLOVASPOR

2

1

II.KÜME

AKOLUK BELEDİYE-NECMİATİSPOR

3

0H

I.KÜME

ARAKLISPOR-TÜTÜNSPOR

3

3

"

B.LİMAN BELEDİYE-KAYMAKLISPOR

2

3

"

YOMRASPOR-TELEKOMSPOR

4

4

SÜPER

MAÇKASPOR-Y.MAHALLESPOR

5

2

"

ÇAYKARASPOR-UĞURSPOR

3

0H

"

11.03.2009 ÇARŞAMBA

BAHÇECİKSPOR-Ç.ÇAYIR BELDE

11.00

Y.SELİM

I.KÜME

DÜZYURTSPOR-DSİ KARADENİZ

13.00

"

SÜPER

UĞURLUSPOR-ÖZDİLSPOR

15.30

"

I.KÜME

YOMRASPOR-TEDAŞ

17.00

"

U-14

Y.PELİTLİSPOR-AKÇ.SEBATSPOR

18.30

"

"

AKÇAKALESPOR-AKÇ.SEBATSPOR

13.00

ASKF

II.KÜME

YILDIZLISPOR-DÜZYURTSPOR

17.00

"

U-14

Ç.ÇAYIR BELD-İDMANGÜCÜ

18.30

"

"

YILDIZLISPOR-İDMANOCAĞI

13.00

SÖĞÜTLÜ

SÜPER

V.KİRAZLIKSPOR-ÇAĞLAYANSPOR

13.00

V.KEBİR

I.KÜME

TONYASSPOR-YOLSPOR

13.00

TONYA

I.KÜME

BEŞİKDÜZÜSPOR-HEKİMOĞLU DOĞAN

13.00

BEŞİKDÜZÜ

SÜPER

12.03.2009 PERŞEMBE

GENÇLERBİRLİĞİ-YALINCAK BELDE

11.00

Y.SELİM

I.KÜME

AKYAZI BELDE-İDMANGÜCÜ

13.00

"

"

ZAFERSPOR-KURTULUŞSPOR

15.00

"

II.KÜME

TRABZONSPOR-BOZTEPESPOR

17.00

"

U-14

SÜRMENESPOR-ERDOĞDUSPOR

17.30

ASKF

"

13.03.2009 CUMA

GÜLBAHARSPOR-BEŞİRLİSPOR

10.00

Y.SELİM

II.KÜME

HIZIRBEYSPOR-ÇÖMLEKÇİSPOR

12.00

"

"

24 ŞUBAT-UÇARSUSPOR

14.00

"

"

BEŞİKDÜZÜSPOR-İDMANOCAĞI

17.00

"

A-GENÇ

ÇARŞIBAŞI BLD.TELEKOMSPOR

19.00

"

"

KÖPRÜBAŞI GENÇLİK-KARADAĞSPOR

14.00

SÜRMENE

II.KÜME
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Vurdukları Altın Oldu01 Haziran 2017 Perşembe 16:47
  • Şampiyon Sporcular Kaymakama Çıktılar15 Mart 2017 Çarşamba 09:23
  • Yıldızlı TOKİ'den Büyük Başarı06 Mart 2017 Pazartesi 07:51
  • Kurtuluş Kupası Başladı18 Şubat 2017 Cumartesi 14:06
  • Hedef Şampiyonluk16 Şubat 2017 Perşembe 08:42
  • Amatör'e Kar Engeli16 Şubat 2017 Perşembe 08:17
  • Söğütlü Sahası Yenileniyor12 Ocak 2017 Perşembe 14:33
  • Kros Müsabakaları Sona Erdi12 Ocak 2017 Perşembe 14:14
  • Yaşlı Kurt Akçaabat'ı Büyüledi05 Ocak 2017 Perşembe 16:47
  • Halter İl Birinciliği Yapıldı13 Aralık 2016 Salı 16:23
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2007 Akçaabat Haber | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : 0462 666 0 444 0545 663 0 444 | Faks : 0462 666 0 444 | Haber Yazılımı: CM Bilişim
    ");